Uczniowie klas I – III wracają do szkoły

Od 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I – III będą się uczyć stacjonarnie według dotychczasowego planu lekcji i zgodnie z zapisami Regulaminu organizacji zajęć i funkcjonowania szkoły z dnia 1 września 2020 r. (dostępny na stronie szkoły, zakładka: Dokumenty/ Wzory dokumentów do pobrania/ REGULAMIN COVID). Proszę Rodziców o ponowne zapoznanie się z obowiązującym Regulaminem i procedurami oraz wytycznymi sanitarnymi MEN, MZ i GIS.

Uczniowie uczestniczący w zajęciach stacjonarnych powinni posiadać maseczki, półprzyłbice niezbędne do przebywania w przestrzeni wspólnej.

Uczniowie klas IV – VIII kontynuują naukę w trybie zdalnym według dotychczasowego planu lekcji (w niektórych klasach nastąpią niewielkie modyfikacje) z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy szkoły zostaną przesłane przez dziennik Librus.

Dorota Patejko