Wstępne zapisy do świetlicy na rok szkolny 2021/2022

W związku koniecznością przygotowania planu organizacji pracy Szkoły na rok szkolny 2021/2022  prosimy o pilne !!! (tzn. w terminie do 15 marca 2021 r.) wypełnienie deklaracji wstępnej dotyczącej zapisu Państwa dziecka do świetlicy w przyszłym roku szkolnym, zawierającej informację w jakich godzinach (orientacyjnie) chcieliby Państwo, aby dziecko miało możliwość korzystania z opieki.

Formularz deklaracji w formie elektronicznej należy wypełnić w miejscach zaznaczonych na żółto. Na końcu dokumentu w polu (podpis rodzica) proszę wpisać swoje imię i nazwisko a następnie dokument odesłać na adres e-mail Szkoły: sp3krosno@krosnosp3.pl.

Deklaracja jest dostępna również w formie wydrukowanego dokumentu – druki znajdują się na stoliku przy wejściu głównym do budynku. Można je wypełnić na miejscu, podpisać, następnie wrzucić do skrzynki na przesyłki listowe znajdującej się nad stolikiem.