Wracamy czasowo do nauki zdalnej w szkołach

Od 22 marca do 18 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie.

Pracujemy według dotychczasowego tygodniowego planu lekcji.

W tym okresie, dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, może być zorganizowana opieka świetlicowa oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest pisemny wniosek rodziców. Wnioski zawierające oświadczenie o spełnianiu powyższych okoliczności należy kierować na adres e-mail Szkoły (wzór wniosku do pobrania).

Ponadto na podstawie pisemnego wniosku rodziców dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego mogą być zorganizowane zajęcia nauczania zdalnego lub stacjonarnego na terenie Szkoły (wzór wniosku do pobrania).

Konsultacje dla uczniów klas ósmych będą przeprowadzane on-line według harmonogramu (zakładka: Ósmoklasiści – konsultacje).

Dorota Patejko