Powrót do szkoły uczniów klas I-III

Od poniedziałku 26 kwietnia uczniowie klas I-III, w trybie hybrydowym, będą uczyć się stacjonarnie według poniższego harmonogramu.

Klasa, która nie ma lekcji stacjonarnych – uczy się w danym dniu zdalnie. Lekcje odbywają się zgodnie z planem.

Opieka na świetlicy zorganizowana będzie dla dzieci, które są zapisane na świetlicę i tego dnia uczą się stacjonarnie. Uczniowie przebywający danego dnia w szkole mogą korzystać z obiadów.

Wszystkich obowiązuje dotychczasowy reżim sanitarny.

Ponadto w dniach, kiedy dziecko nie ma zajęć w szkole, z opieki na świetlicy mogą korzystać dzieci, których rodzice są do tego uprawnieni (w rodzinach których przynajmniej jeden z rodziców jest zatrudniony w podmiocie leczniczym lub świadczy usługi na rzecz przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się pandemii) na wniosek, którego wzór jest w zakładce – Dokumenty – wzory do pobrania.'

Dziękuję Rodzicom za współpracę i wyrozumiałość.

Dorota Patejko