EMILIA PELCZAR – LAUREATKĄ ORAZ FINALISTKĄ KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH!

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII Emilia Pelczar została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Biologii oraz Finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Chemii! Konkursy zostały zorganizowane dla uczniów szkół podstawowych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Etap wojewódzki konkursu jest nie lada wyzwaniem dla ucznia, podczas którego trzeba wykazać się nie tylko wiadomościami i umiejętnościami, ale też nietypowym myśleniem, a do przygotowania się poświęcić sporo czasu. Emilia opanowała obszerny materiał wykraczający poza program podstawy programowej z biologii oraz z chemii. Ogrom pracy, jaki uczennica włożyła w przygotowanie się do konkursów został doceniony i nagrodzony zdobytymi tytułami.
Warto wspomnieć, że Emilia na drugim etapie Konkursu z Biologii zdobyła najwyższy wynik oraz jest jedyną laureatką z Krosna!

Gratulujemy osiągnięć uczennicy oraz życzymy dalszych sukcesów!

M. Misztal