XV edycja Konkursu pod hasłem „Z Marią Konopnicką poznajemy świat” – etap szkolny

Ta część konkursu już za nami. W czwartek 20 maja uczniowie klas I – III przeszli eliminacje szkolne. Komisja w składzie: p. Urszula Pelczarska i p. Aleksandra Philipp wysłuchała i oceniła recytacje 21 uczestników. Spośród wierszy tym razem największą popularnością cieszył się utwór „Pranie”. Usłyszeliśmy go w interpretacji aż pięciu osób. Laureatami i zarazem reprezentantami naszej szkoły w etapie międzyszkolnym zostali:
Mikołaj Zieliński z klasy I, Julia Zięba z klasy II i Karol Szczepanik z klasy III b.
Ponadto komisja przyznała aż 7 wyróżnień. Wyróżnione osoby to: Jakub Hejnar, Szymon Szelc i Alicja Uziębło z kl. I, Mikołaj Jastrzębski z kl. II, Emilia Florek i Maja Lubelczyk z kl. III a oraz Filip Socha z kl. III b.
Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych zmagań konkursowych.
Danuta Chochołek