MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KREATYWNOŚCI „MOST”

W dniach 14 – 21 czerwca 2021 roku odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Kreatywności “MOST”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Krośnie.
Zadaniem konkursowym było zbudowanie przez dowolne drużyny konstrukcji papierowego mostu mając do dyspozycji jedynie klej, tekturę i papier. W finale modele były oceniane według ustalonych kryteriów: nośności i masy oraz wyglądu.
Jury oceniło 39 konstrukcji papierowych mostów w V kategoriach. Łącznie mosty budowało około 350 osób – dzieci i dorosłych.
Miło nam poinformować, że nagrodę w konkursie otrzymał Szymon Kiełtyka z klasy VI a w kategorii na najpiękniejszy model.
Serdecznie gratulujemy Szymonowi pomysłu oraz kreatywności i życzymy dalszych sukcesów! 👏👏👏
M. Misztal