Pomysł na wakacje – Aktywne Białobrzegi

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Białobrzegi” przystępuje do realizacji zadnia p.t. „Aktywne Białobrzegi – Dom Ludowy jako miejsce rozwoju młodych talentów, aktywizacji seniorów i integracji społecznej”.
W ramach zadania zorganizowane zostaną takie działania jak:

• Warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i seniorów.
    Termin warsztatów wrzesień-listopad
  • Zajęcia gimnastyczne dla seniorów.
    Zajęcia prowadzone będą od września
  • Zajęcia komputerowe:
    Zajęcia komputerowe dla seniorów z obsługi komputera i internetu
    Zajęcia dla młodzieży z obsługi programu MS Excel
    Zajęcia z grafiki komputerowej w programie CorelDraw dla dzieci i młodzieży.
    Termin zajęć komputerowych: lipiec-sierpień

Z prac powstałych na zajęciach rękodzieła oraz zajęć grafiki komputerowej zorganizowana zostanie wystawa prac zaprezentowana jesienią w Dzielnicowym Domu Ludowym. Chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach i warsztatach.
    Seria ciekawych warsztatów i zajęć dla zainteresowanych konkretną dziedziną tematyczną to nowość w Dzielnicowym Domu Ludowym.
    Celem zajęć i warsztatów jest m.in.: poszerzanie zainteresowań, zdobywanie i rozwijanie umiejętności w zakresie rękodzieła artystycznego, promowanie różnych form aktywności w DDL, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, pobudzanie i rozwijanie wrażliwości, zainteresowań i zdolności oraz pasji twórczego życia, poszerzanie wiedzy, aktywne spędzenie wolnego czasu, włącznie z poprawą kondycji seniorów, integracja społeczna, informowanie o działalności Stowarzyszenia.
    Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach i zajęciach komputerowych jest wcześniejsza rejestracja osób zainteresowanych.
    Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są bezpłatne.
    Dodatkowym warunkiem wzięcia udziału w zajęciach będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku uczestnika. W przypadku uczestników niepełnoletnich deklarację RODO podpisują rodzice i prawni opiekunowie. Zdjęcia z zajęć prowadzonych w DDL zaprezentowane zostaną na naszej stronie internetowej www.dom-ludowy.pl, na naszym profilu FB oraz stronach Urzędu Miasta Krosna oraz w innych środkach masowego przekazu.
    Projekt finansowany jest przez Urząd Miasta Krosna.
    Więcej informacji można będzie znaleźć wkrótce na stronie Dzielnicowego Domu Ludowego: dom-ludowy.pl