Ósmoklasiści TRZYmają poziom!

Tegoroczny egzamin był prawdziwym wyzwaniem dla uczniów klasy VIII, którzy przygotowywali się do niego w większości podczas pracy zdalnej. Lekcje online, konsultacje, praca dodatkowa, samodzielna, korespondencja z nauczycielami – to cenny czas poświęcony na przygotowania. Wysiłek i trud przyniósł dobre owoce – ósmoklasiści trzymają poziom!

Nasi ósmoklasiści osiągnęli wyniki:
język polski 70% punktów możliwych do zdobycia (średnia w Polsce 60%, w województwie 62 %, w Krośnie 66%),
matematyka 70% punktów możliwych do zdobycia (średnia w Polsce 47%, w województwie 49 %, w Krośnie 56%),
język angielski 83 % punktów możliwych do zdobycia (średnia w Polsce 66%, w województwie 65%, w Krośnie 73%).

Wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły uplasowały ją w 8 staninie – bardzo wysokim – z języka polskiego, 9 staninie – najwyższym z matematyki i 8 staninie – bardzo wysokim z języka angielskiego i są z każdego zdawanego przedmiotu wyższe od średniego wyniku w kraju i województwie.

Szczegółowe zestawienia wyników egzaminu na stronie Urzędu Miasta Krosna

Drodzy Uczniowie! Już Absolwenci… Gratuluję Wam i życzę udanego startu w nowych szkołach. Powodzenia!

Serdeczne podziękowania i gratulacje składam wszystkim Nauczycielom, którzy współpracując i dbając o spokojną atmosferę szacunku i zrozumienia byli wsparciem dla uczniów.

Szczególne podziękowania kieruję do Rodziców, którzy motywowali dzieci i na bieżąco współpracowali z nauczycielami.

To dzięki współpracy i zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców ten wynik udało się osiągnąć. Za wytrwałość i uśmiech bardzo dziękuję.

Dorota Patejko