WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KROŚNIE

godlo-polski

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Za nami rok szkolny, który był szczególny, inny, w większości spędzony poza szkołą…. To nic! Zdobyliśmy nowe umiejętności, wszyscy się wiele nauczyliśmy, choć było nam trudniej… Dlatego te wszystkie doświadczenia niech będą dla nas umocnieniem i zapewnieniem, że nawet gdy coś wydaje się niemożliwe i jest jak wielka niezdobyta góra, to możemy się na nią wspiąć, gdy idziemy razem! Nasza patronka, Maria Konopnicka, powiedziała, że jesteśmy jak anioły z jednym skrzydłem i aby się wznieść, aby latać, potrzebujemy się nawzajem. Za wspólną pracę dziękuję wszystkim.

W imieniu Rodziców, którzy prosili o przekazanie wyrazów wdzięczności i uznania za trud nauczania, pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich Nauczycieli i Pracowników szkoły.

Z radością informuję, że tegoroczną Nagrodę Dyrektora „Złota Trójka” otrzymali: Emilia Pelczar z kl. VIII, Weronika Surmacz z kl. VII a, Bartosz Węgrzyn z kl. VI a. Gratuluję!

Uczniowie! Każdy z Was włożył wiele wysiłku i pracy, by uczestniczyć w zdalnych lekcjach, przesyłać prace i projekty. Pamiętajcie, że ten trud przyniesie rezultaty. Bądźcie kreatywni i wytrwali, wykorzystujcie swoje mocne strony, by osiągać cele i spełniać marzenia. Nigdy się nie poddawajcie, bo świat czeka na Wasze dokonania! A swój osobisty „bagaż” wypełniajcie tym tylko, co chcecie później ofiarować innym, dzielić się.

Życzę pięknych, niezapomnianych wakacji!

Dyrektor Szkoły

Dorota Patejko

Skip to content