Czy wiecie ile waży Święty Mikołaj? Czas to sprawdzić!

Do końca grudnia 2021 bierzemy udział w konkursie charytatywnym organizowanym przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.
Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież zdobywa przydatną wiedzę oraz poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie.
Jeżeli macie w swoich portfelikach drobne grosiki, których nie przyjmuje nasz szkolny automat wrzućcie je do specjalnie przygotowanej puszki w Waszej klasie! Zbieramy wszystkie grosiki i inne monety. Klasa, której monety będą ważyły najwięcej otrzyma szkolną nagrodę specjalną a waga całego bilonu pokaże nam jaki ciężki jest w tym roku Święty Mikołaj
Tak więc wszystkie ręce na pokład! A może raczej na wagę?