ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU GRAFICZNO-PLASTYCZNEGO NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W piątek 17 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII , w dwóch kategoriach:

I kategoria – klasy IV-VI,

II kategoria – klasy VII -VIII .

Celem  konkursu było wykonanie grafiki w postaci kartki świątecznej korzystając z poznanego na lekcjach informatyki programu graficznego. Uczniowie wykazali się świetną znajomości obsługi programów graficznych, a wykonane przez nich prace zadziwiały pomysłowością, estetyką i dokładnością.

Prace oceniały: Monika Parylak, Agnieszka Wilusz- Such, Małgorzata Majka

Ostatecznie przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce- Maja Krowicka, kl.VI

II miejsce- Wiktor Wais, kl. VI

III miejsce – Ewelina Surmacz, kl.V

Wyróżnienia: Kamil Czajka, kl.IV b; Martyna Kocur, kl VI; Mateusz Przybysz, kl.V; Maurycy Frydrych, kl.V

W kategorii klas VII-VIII:

I miejsce- Weronika Surmacz, kl.VIII a

II miejsce- Antonina Zajdel, kl. VIII b

III miejsce – Martyna Piertukaniec, kl. VIII b

Wyróżnienia: Sylwia Kubit, kl. VIII b, Bartosz Węgrzyn kl. VII

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a autorom nagrodzonych prac gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M.Parylak

M.Majka