WESOŁO, KARNAWAŁOWO W KLASIE PIERWSZEJ

Ostatni piątek w szkole przed feriami zimowymi dla pierwszoklasistów był dniem pełnym zabaw, tańców i konkursów. Otóż 11 lutego 2022 roku odbyła się klasowa zabawa karnawałowa.
Dzień wcześniej uczniowie klasy pierwszej samodzielnie, pełni zapału i entuzjazmu przygotowywali na zajęciach plastycznych i technicznych maski oraz inne elementy stroju, w którym zaplanowali zaprezentować się na zabawie.
Wszystkie dzieci wyglądały zachwycająco. Aktywnie uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach oraz tańcach.
Na zakończenie pierwszaczki wykazały się również umiejętnością pracy w grupie. Zadanie polegało na plastycznej interpretacji pojęcia „karnawał”.
Zabawa klasowa w stylu karnawałowym umożliwiła uczniom aktywnie spędzić czas w miłej, radosnej atmosferze. Dzieci miały możliwość wcielenia się w różne postacie, co jest również jednym z istotnych elementów w ich rozwoju.