Warsztaty laleczkowe

Warsztaty laleczkowe rozpoczęły tegoroczny szkolny projekt „Wszystkie Kolory Świata”. W ruch poszły: szpilki, szablony, igły i nitki, nożyczki, metr, tkaniny, maszyna do szycia i … oczywiście niezawodni pomocnicy!
Każdy chętny może wziąć udział w naszym projekcie!
Co robimy? Szyjemy laleczki przeznaczone na aukcję.
Czy może pomóc mama, babcia, siostra? Oczywiście! Byłoby wspaniale.
Jak zacząć? Zgłosić się do pani Eli Tkaczyk po szablon i instrukcje.
Co potem? Według własnego projektu i wybranych przez siebie materiałów wykonujemy laleczki, nadajemy im imiona i przedstawiamy ich krótką historię. To laleczki ze wszystkich stron świata, czasów przeszłych lub z przyszłości – sami decydujecie o ich pochodzeniu.
Do kiedy? Laleczki przynosimy do 7 marca.
Kiedy będzie aukcja? To będzie nasz szkolny Tydzień Wszystkich Kolorów Świata – aukcja internetowa będzie trwała od 14 do 21 marca, dochód przeznaczony na pomoc dzieciom.
Pierwszy dzień wiosny będzie radosny, bo pomaganie jest przyjemne! Wspólnie z UNICEF i ambasadorką tegorocznej akcji panią Majką Jeżowską – dzieci pomagają dzieciom!