Czwartaki robią krok… w przedsiębiorczość

Po dwóch spotkaniach z paniami prowadzącymi zajęcia, dr Beatą Ujda-Dyńka i dr Lilianą Mierzwińską, trudne słowo – przedsiębiorczość, stało się dla uczniów kl. IVa pojęciem bliższym i znajomym. Spotkania odbywają się dzięki współpracy z Karpacką Państwową Uczelnią w Krośnie.
Uczniowie podczas zajęć projektu „Kreujemy+Rozwijamy+Ożywiamy+ Stymulujemy+Nakreślamy+Odmieniamy=KROSNO” poznają ciekawe tematy z zakresu ekonomii i własnego rozwoju. Dowiadują się dlaczego oszczędzamy i pożyczamy pieniądze, jak działa reklama, co robić, aby skutecznie zarządzać swoim czasem i jak działa wolny rynek. Takie tematy stają się początkiem dyskusji, współpracy zadaniowej i poszerzania wiedzy dzięki wykładom i prezentacjom.
Życzymy czwartakom, aby zdobyte wiadomości pomagały skutecznie spełniać marzenia i rozwijać zdolności!
D. Patejko