Konkurs Piosenki Dziecięcej

15 czerwca, czworo uczniów z klas I-III wzięło udział w XXII Krośnieńskim Konkursie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Wydarzenie to miało miejsce przed Świetlicą w Ogródku Jordanowskim przy ul. Grodzkiej. Każdy uczestnik konkursu wykonał jedną piosenkę w języku polskim. Na scenie plenerowej zaprezentowali się:
Zuzanna Gromek z kl. I
Maja Giemza z kl. II
Emilia Mrowiec z kl. III
Mikołaj Jastrzębski z kl. III.
Wszyscy mali wykonawcy stanęli na wysokości zadania i pięknie wykonali przygotowane utwory, a za występ otrzymali dyplomy uczestnictwa.
Była to okazja do zdobycia nowych doświadczeń, przełamania tremy, obycia ze sceną i publicznością. Najważniejszą rzeczą bowiem jest umiejętność czerpania radości ze śpiewania, doświadczania pozytywnych przeżyć związanych z występem i możliwości wykazania się własnymi umiejętnościami.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych konkursach.
Jolanta Zajdel