II miejsce Wiktora Waisa w konkursie “KrosnoLudki są eko i poprawnie segregują odpady”

20 czerwca w Ogródku Jordanowskim odbyło się uroczyste podsumowanie I edycji konkursu plastycznego “KrosnoLudki są eko i poprawnie segregują odpady”, organizowanego przez Prezydenta Miasta Krosna oraz Krośnieński Holding Komunalny.

Głównym celem konkursu jest kształtowanie i propagowanie właściwych postaw dzieci i dorosłych sprzyjających trosce o środowisko, a w szczególności nawyku segregacji odpadów.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się praca naszego ucznia Wiktora Waisa, który zdobył II miejsce w konkursie. Nagrodę oraz dyplom otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Krosna oraz Prezesa Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego wraz z gratulacjami.

Serdecznie gratulujemy Wiktorowi i życzymy dalszych sukcesów!🍀

Magdalena Misztal