II edycja ogólnopolskiego programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny”

🌸🌸🌸
Z radością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w II edycji ogólnopolskiego programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” prowadzonego przez Kulczyk Foundation i sieć Rossmann.
Dzięki temu nasze uczennice będą miały zapewniony darmowy dostęp do podpasek przez cały rok szkolny. Środki higieniczne wypełnią Różowe skrzyneczki w toaletach dla dziewcząt.
W programie uczestniczą 224 szkoły z całej Polski, do których łącznie trafiło ponad 1,6 miliona podpasek. Również do nas! Wraz ze środkami menstruacyjnymi szkoła otrzymała materiały edukacyjne o zdrowiu i higienie menstruacyjnej.
Dziękujemy Fundacji Kulczyk Foundation oraz sieci Rossmann za szerzenie wiedzy na temat zdrowia i higieny menstruacyjnej oraz obdarowanie naszej szkoły całorocznym zapasem środków higienicznych!
🌸
M. Misztal