„Świąteczne” sukcesy trzecioklasistów

Uczniowie klasy trzeciej (dwanaście osób) wzięli udział w XXIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Choinka jak ze snu” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Krasnem. Na konkurs wpłynęło ponad 1200 prac ze 145 placówek województwa podkarpackiego. Miło mi jest przekazać informację, że dwoje uczniów naszej szkoły zdobyło laury w kategorii klas I – III: Kacper Pasterkiewicz zdobył II nagrodę, a Maja Giemza – wyróżnienie.
9 grudnia trzecioklasiści uczestniczyli w Konkursie Recytatorskim „Wierszyk na Gwiazdkę” zorganizowanym przez Filię Nr 4 Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej. Michał Tokarek zdobył II miejsce, Kacper Pasterkiewicz – III, a wyróżnieni zostali: Maja Niemiec, Julia Kaliszczuk i Alicja Uziębło.
Serdeczne gratulacje! 🙂
Danuta Chochołek