WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KROŚNIE

godlo-polski

SPOTKANIE WIGILIJNE W KLASIE DRUGIEJ

Ostatni dzień nauki – 22 grudnia 2022 roku przed świętami Bożego Narodzenia należał do wyjątkowych. Otóż uczniowie klasy drugiej po zakończonych zajęciach edukacyjnych, w odświętnych strojach, podekscytowani zebrali się wokół świątecznego stołu. Wraz z zaproszonymi gośćmi – panem Dyrektorem, księdzem Marcinem oraz Mamami, które aktywnie uczestniczyły w organizacji niniejszego spotkania, dzieląc się opłatkiem złożyliśmy sobie życzenia. Następnie zasiedliśmy do wspólnego posiłku i delektowaliśmy się ciepłymi pierogami oraz upieczonym przez jedną z mam ciastem, a także przygotowanymi przez uczniów pierniczkami. Spotkanie wigilijne nabrało jeszcze większego uroku, gdy chętni drugoklasiści zadbali również o oprawę muzyczną. Uczennica– Hania grała kolędy na flecie poprzecznym, a uczniowie – Mikołaj B., Miłosz, i Mikołaj W., Bartosz, Beniamin na dzwonkach chromatycznych. W świąteczną atmosferę wprowadzała również udekorowana sala, w której stała choinka przystrojona zrobionymi przez dzieci ozdobami oraz własnoręcznie wykonanymi przez chętnych stroikami.
Dziękujemy przybyłym gościom, a w szczególności Rodzicom, którzy zadbali o realizację wigilijnego spotkania.
To był radosny, miły i niezapomniany czas!

M.Czajka

Skip to content