WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KROŚNIE

godlo-polski

„AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA”

17 listopada ósmoklasiści odwiedzili Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie. Podczas zajęć realizowanych w ramach „AKADEMII MŁODEGO ZAWODOWCA” uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych, cukierniczych, fryzjerskich oraz poznali specyfikę kierunku: technik analityk.  Uczniowie nauczyli się m.in. przygotowywać pierogi, gofry, wykrawać pierniki.
Podczas warsztatów fryzjerskich dowiedzieli się, jakie czynności zawodowe wykonują fryzjerzy i gdzie mogą być zatrudniani. Nauczyli się, jak pielęgnować własne włosy, jakich środków używać do tego celu i jak dbać o własny wizerunek. Ósmoklasiści korzystali z profesjonalnych narzędzi, przyborów  fryzjerskich, którymi tworzyli loki, fale i fantazyjne plecionki.

Dziękujemy za zaproszenie i poświęcony czas.

Wioleta Gomułka

Skip to content