Jak co roku jesienią uczniowie klas I – III wykonywali ilustracje do utworów Marii Konopnickiej. Były to prace na konkurs plastyczny „Z Marią Konopnicką poznajemy świat”.
W dniu 8 października, w 115 rocznicę śmierci patronki naszej szkoły, pan dyrektor wręczył nagrody laureatom i wyróżnionym w tym konkursie.
Komisja w składzie: pani Aleksandra Philipp i pani Ewa Żywiec podjęła decyzję o poniższym podziale nagród.
Laureaci:
Aleksandra Giemza, kl. II
Edyta Madej, kl. III
Adam Sałata, kl. I a
Antoni Stanisławczyk, kl. I a
Wyróżnieni:
Zuzanna Buczek, kl. I b
Hanna Dudzik, kl. II
Igor Nawrocki, kl. I a
Viktoria Paprocka, kl. III
Snizhana Somkina, kl. III
Nagrody w postaci materiałów plastycznych ufundowała Rada Rodziców SP 3 w Krośnie.
W imieniu organizatorów
Danuta Chochołek-Skiba