„TRZYMAJ FORMĘ” – TO SIĘ OPŁACA!

Nasi uczniowie wzięli udział w XV edycji programu edukacyjnego „Trzymaj formę!” przygotowanego przez Polską Federację Producentów Żywności oraz Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Rzeszowie. Głównym celem projektu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród uczniów poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.
Uczniowie na lekcjach przyrody i biologii zaznajamiali się z wiedzą z zakresu zasad prawidłowego odżywiania się, wpływu aktywności fizycznej na prawidłowy rozwój organizmu oraz edukacji konsumenckiej.
Poniżej prace uczniów wykonane w ramach projektu „Jak zdrowo się odżywiać?” (kl. 4) oraz „Patent na dobrą formę” (kl. 7,8), a także link do filmiku „Nakręcona na naturę” wykonany przez Lenę z kl. 8.
Za aktywny udział w programie szkoła otrzymała certyfikat.
M. Misztal