Czwartek Czwartaków w Lasach

W słoneczny dzień uczniowie klasy IV uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Regionalnej Dyrekcji  Lasów Państwowych. Serdecznie i z uśmiechem ugościła nas pani leśnik – Magdalena Misiorowska, która przypomniała o dbałości o otaczającą nas naturę, jej piękno i potrzebie ekologii na co dzień. Uczniowie doskonale znali sposoby ochrony środowiska i z precyzją wykonywali zadania grupowe. Spotkanie i wspólna zabawa miały na celu zwrócenie uwagi na szanowanie otaczającego nas świata, ale przede wszystkim szanowanie i słuchanie siebie nawzajem. To wymagająca i trudna sztuka!  Gry i zadania pozwoliły nam poznać się lepiej i ustalić , że: wszyscy lubią wf, pizzę i ruskie pierogi! Że nie lubimy chrzanu i brukselki! Że suma rozmiarów butów wszystkich Czwartoklasistów wynosi: 1261!! Uśmiech, niespodzianki, pyszne drożdżówki, pieczone kiełbaski, piękno drzew i ogromna energia – to niezapomniany wycieczkowy czwartek Czwartaków. Dziękujemy za wspaniałą gościnę!
D.Patejko