Nasz sposób na świętowanie

5 grudnia to święto wszystkich wolontariuszy na całym świecie. W naszej szkole obchodziliśmy go bardzo pracowicie już w piątek 3 grudnia. Zorganizowaliśmy Świąteczny Kiermasz Rękodzieła. Od dawna przygotowywaliśmy wyjątkowe ozdoby: choineczki obrotowe, mięciutkie i zakręcane, makramowe kółeczka plecione i ozdabiane oraz zawieszki na drukarce 3D drukowane!!
Wszystko z myślą o potrzebujących Rodzinach ze Szlachetnej Paczki: tak, tak! Rodzinach – wybraliśmy aż dwie!
Nasze ozdoby bardzo się podobały – nadal dorabiamy zamówione choineczki. Cały dochód przeznaczymy na przygotowanie Szlachetnej Paczki.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym Kiermaszu. Szczególne uściski i serducha wysyłamy do pani Moniki Parylak, która dzielnie drukowała nowoczesne ozdoby 3D.
Ten kiermasz nie odbyłby się gdyby nie wspaniali uczniowie – wolontariusze, którzy przeznaczyli na niego to co mieli najcenniejsze: swój czas i umiejętności.
Bardzo Wam dziękuję 🙂
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Ela Tkaczyk
Nasz sposób na świętowanie Dnia Wolontariusza
Ach! Było w czym wybierać!
Najlepsi!