Zaproszenie na Dzień Otwarty

Dnia 26 stycznia br. od godziny 16.00 do 18.00 otworzymy nasze drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców, pokażemy jak pracujemy i w jakim kierunku podążamy. Zapraszamy do zwiedzania naszej szkoły i uczestnictwa w specjalnie przygotowanych zajęciach: sala małego odkrywcy, doświadczenia chemiczne, spotkanie z książką, językowe łamańce, angielski dla najmłodszych, robotyka, gry i zabawy dydaktyczne w formie interaktywnej, origami, stolikowe gry dydaktyczne, teatr z piosenką /wejście na przedstawienie w godzinach: 16.15, 16.30, 17.15/, zajęcia muzyczne. Będzie również możliwość indywidualnej rozmowy z dyrektorem, nauczycielami, pedagogiem i psychologiem.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie