Święto uśmiechu, czyli: Dzień otwarty w szkole

Dzień, w którym odwiedzają nas przyszli pierwszoklasiści z rodzicami jest prawdziwym świętem uśmiechu, niespodzianek i przyjemności.
Możemy pokazać, jak wygląda szkoła i jej tajemnice: kolorowe sale, uczniowie chętnie dzielący się wrażeniami, świetlica pełna klocków i opowieści oraz klasy, w których są roboty, układanki, filmy, teatrzyk, foto-budka, doświadczenia przyrodnicze, łamigłówki, wygodna biblioteka, czyli przyjazne miejsce dla człowieka oraz muzyczne dźwięki. Oczywiście w szkole są krasnale Trójkątki, które tyle co wyskoczyły z drukarki 3D albo spod maszyny krawieckiej, są mądre sowy wylatujące spod zwinnych szydełkowych wzorków, a przede wszystkim są lubiący swoją pracę nauczyciele. To jest tajemnicą naszej szkolnej atmosfery: ciepła rozmowa, wymiana doświadczeń i gotowość do współpracy.
Dziękujemy wszystkim miłym gościom za odwiedziny, miłe komentarze i cenne spostrzeżenia. Nade wszystko za Wasz uśmiech i otwartość. Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrektor Maciej Żółkoś