Powiatowy konkurs „Artystyczne rozmaitości”-edycja II

Troje uczniów naszej szkoły w dniu 16 marca wraz z nauczycielem i rodzicami udali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krośnie, aby wziąć udział w powiatowym konkursie artystycznym.

Atmosfera całego wydarzenia była wspaniała, pełna ciepła i życzliwości. Wszyscy uczestnicy mogli zaprezentować  własne talenty z różnych dziedzin. Każdy występ był wspaniały i wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Zgromadzeni mieli możliwość zobaczyć, posłuchać i podziwiać talenty: taneczne, wokalne, muzyczne i inne.

Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Głowa z kl. III, Lena Zima oraz Mikołaj Kulik z kl. V. Wszyscy zajęli I miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz piękne nagrody.

Po części konkursowej dla rodziców i nauczycieli organizatorzy przygotowali i poprowadzili konferencję metodyczną, natomiast dla dzieci – warsztaty.
Wydarzenie to było niezwykłym i ciekawym doświadczeniem, pełnym wrażeń i pozytywnych emocji.

Gratulujemy laureatom
Wioleta Gomułka