WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KROŚNIE

godlo-polski

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie kandydatów do klasy I szkoły podstawowej, od 15 lutego 2021 r. na stronie internetowej NABÓR można będzie wypełniać zgłoszenia do szkoły podstawowej obwodowej. Wypełnione w Internecie zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole obwodowej najpóźniej do 22 lutego 2021 r. do godz. 15.00.
Rekrutacja dla kandydatów spoza obwodu rozpocznie się 1 marca 2021 r.
Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo pod adresem: Dokumenty (pcss.pl)

   INFORMACJA DLA RODZICÓW

SKŁADAJĄCYCH DOKUMENTY DOTYCZĄCE NABORU DO KL. I

Stosując się do przepisów sanitarnych w związku ze szczególną sytuacją epidemiczną w kraju informujemy, że wypełnione i podpisane dokumenty dotyczące naboru do kl. I należy wrzucać do skrzynki  z napisem „Przesyłki listowe” znajdującej się w holu przy wejściu głównym po prawej stronie. Jednocześnie, z uwagi na ograniczony kontakt bezpośredni, prosimy o precyzyjne wypełnianie dokumentów oraz podanie wszelkich potrzebnych informacji.

Pytania i wątpliwości można zgłaszać do sekretariatu w terminach naboru w godzinach 13.00 – 15.00.

W naszej szkole oprócz tego, że zdobywamy potrzebną wiedzę i umiejętności mamy też czas na rozwijanie swoich pasji. Dzięki aktorskiej smykałce naszych uczniów, działając wg sprawdzonej zasady  bawiąc uczyć – ucząc bawić nagraliśmy krótki film przedstawiający sposoby udzielania I pomocy przedmedycznej w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu.

Skip to content