KONKURS „MOJA EKOLOGICZNA OZDOBA CHOINKOWA” – ROZSTRZYGNIĘTY!

Miło nam poinformować, że konkurs ✨🎄 „Moja ekologiczna ozdoba choinkowa”✨🎄 został rozstrzygnięty. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VI. Prace wykonane przez uczniów zadziwiały i zachwycały pomysłowością i oryginalnością. Przeróżność materiałów, z których zostały wykonane postawiła jury przed niełatwym zadaniem. Biorąc pod uwagę pomysłowość, pracochłonność, dobór materiałów i staranność wykonania przyznano następujące nagrody i wyróżnienia.
W kategorii klas I – III:
I miejsce – Iga Świdrak, kl. II
II miejsce – Wiktoria Żółkoś, kl. I
III miejsce – Miłosz Panaś, kl. I
Wyróżnienia – Julia Kaliszczuk, kl. II; Zuzanna Gromek, kl. I; Michał Tokarek, kl. II
W kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Kamil Czajka, kl. IVb
II miejsce – Natalia Wójcicka, kl. VI
III miejsce – Igor Szeptak, kl. V
Wyróżnienia –Antoni Smerecki, kl. IVa; Wiktor Wais, kl. VI; Martyna Kocur, kl. VI
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a autorom najpiękniejszych ozdób serdecznie gratulujemy!
🌟🌟🌟
Magdalena Czajka