Ogłoszenie wyników części literackiej XVI edycji międzyszkolnego konkursu „Z Marią Konopnicką poznajemy świat”

Z przyjemnością stwierdzamy, że w tegorocznej odsłonie literackiej międzyszkolnego konkursu „Z Marią Konopnicką poznajemy świat” nadesłane prace prezentowały wysoki poziom. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia.

W skład jury wchodziły panie:

• p. Małgorzata Węgrzyn
  • p. Monika Król
  • p. Maria Michna

Laureatami konkursu zostali:

• Alicja Sebastianka (Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie)
  • Gabriela Stankiewicz (Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie)
  • Szymon Urbański (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie)
  • Maja Dzik (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie)

Wyróżnienia otrzymały:

• Wiktoria Gąsior (Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie)
  • Wiktoria Barańska (Miejski Zespół Szkół nr 7 w Krośnie)
  • Martyna Wnęk (Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie)

Ponadto komisja konkursowa przyznała nagrodę specjalną od Filii nr 4 Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej

• Mai Dzik ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie za oryginalny styl literacki i twórcze podejście do tematu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom i wyróżnionym składamy gratulacje!