Thomas Rodrigues laureatem II miejsca w Konkursie InstaLogik

Thomas Rodrigues uczeń klasy V został Laureatem II miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas V w konkursie InstaLogik. Konkurs ten, organizowany przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, jest dedykowany uczniom klas 4-8 szkół podstawowych. Dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy włożyli dużo pracy w przygotowanie swojego dziecka do konkursu, uczestnik miał solidne wsparcie. InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny realizowany w całości online, co umożliwia uczestnikom rozwiązywanie zadań z dowolnego komputera, także w domu. Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką oraz programowaniem, a także do tych, którzy chcieliby podjąć pierwsze kroki w programowaniu.

Gratulacje dla Thomasa!

M. Majka