Wielka Liga Czytelników 2023/2024 – dwa etapy już za nami!

W czasie apelu wielkanocnego uczestnicy tegorocznej Wielkiej Ligi Czytelników otrzymali zaszczytne tytuły – Aktywnego Czytelnika za zdobycie wszystkich sprawności w trwającym aż cztery miesiące etapie szkolnym oraz Znakomitego Czytelnika za wzięcie udziału w półfinale.

Ponadto wyłoniono Mistrzów i Wicemistrzów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

• Tytuł Mistrza Szkoły w kategorii klas I-III otrzymała Karolina Pelczarska z klasy III.

• Tytuł I Wicemistrza Szkoły w tej samej kategorii przypadł Michalinie Płatek z klasy III.

• Tytuł II Wicemistrza Szkoły uzyskała Emilia Rodzinka z klasy II.

W kategorii klas IV-VI przyznano następujące tytuły:

• Mistrzem Szkoły została Aleksandra Śliż z klasy V.

• I Wicemistrzem Szkoły – Pola Płatek z klasy VIa.

• II Wicemistrzem Szkoły – Antoni Smerecki również z klasy VIa.

Naszą szkołę w majowym ogólnopolskim finale reprezentować będą: Karolina i Michalinka w kategorii klas I-III oraz Ola Śliż z klasy V, które otrzymały powyżej 80 procent punktów możliwych do uzyskania w półfinale.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za finał ogólnopolski!😊

Aleksandra Philipp